האדם והטכנולוגיה מרצה: יוסי סאסי
בסוואנה באפריקה שלט הקצב (beat), כיום שולטים הביטים הבינאריים (bit) בחיינו. יצירת וצריכת מוזיקה עברה טלטלות עזות במאה השנים האחרונות, ובמיוחד ב-20 השנים האחרונות, ששינו לנצח את האופן שבו אנו יוצרים וצורכים מוזיקה. בהרצאה מאלפת, וללא צורך בידע מוקדם במוזיקה או בטכנולוגיה, נרענן את החשיבה לגבי הטכנולוגיות היומיומיות סביבנו, ננסה להבין לאן העולם התרבותי והטכנולוגי יתקדם, ומה הטכנולוגיה לא תוכל, כנראה, להחליף לעולם.
תיקלוט כאומנות - God is a dj- מרצה: דני תובל
מלארי לאבן ועד דני טנגליה, מפול אוקנפולד ועד דיוויד גטה בליווי הדגמות והסברים. די ג'י כגיבור תרבות, מאיש שמחליף תקליטים לצועד בראש תת תרבות הקלאבינג. מימי סטודיו 54 בניו יורק והאסיאנדה במנצ'סטר ועד מסיבות הקצף והכסף באיביזה והסביבה.
מוסיקה אלקטרונית מרצה: דני תובל
קרפטאוורק השפיעו על כולם- דאפט פאנק הרקידו את כולם. האבלוציה של המוסיקה האלקטרונית ממחתרתיות לפסטיבלים שמגלגלים מיליונים. מוודסטוק לטומורלנד.
האוס, טכנו וטראנס- ומה שבינהם מרצה: דני תובל
הסברים והדגמות על הסגנונות של מוסיקת המועדונים האלקטרונית, תתי הסגנונות (מה ההבדל בין דיפ האוס ולפרוגרסיב טראנס?) ההבדלים והמאחד בינהם ומאיפה הכל התחיל : מדיסקו להאוס -משיקגו לברלין ומראג'ה ראם לאינפקטד מאשרום.
תולדות עולם הקלאבינג הישראלי מרצה: דני תובל
מהמסיבות המיתולגיות של אלנבי 58 ומצעד האהבה הראשון בתל אביב ועד בלו 4 דאנס בחוות היען באילת. מהפינגווין המקורי ועד הברקפסט קלאב והחתול והכלב - סיפורים של האנשים והמקומות שהפכו את תל אביב לאחת מבירות הבילוי העולמיות ממישהו שמלווה מבפנים ומבחוץ 20 שנה את חיי הלילה המקומיים.
תרבות המועדונים מרצה: דני תובל
משיגעון המוסיקה ועד טריינספוטינג - הדיסקו בסבנטיז, האסיד והטכנו של סוף שנות ה-80, ההאוס של שנות ה-90 וה-edm של שנות ה-2000. זרמים מוסיקלים מושמצים שהופכים לתופעה תרבותית.