יוסי אלפי מספר מרצה: יוסי אלפי
מיטב הסיפורים המצויים בשק הסיפורים של יוסי, מסיפורים אישיים ועד לסיפורי עם: סיפורי ארץ ישראל | סיפורי עליה וזהות | סיפורי חוכמת המזרח | סיפורי תיאטרון | סיפורי בדואים ומדבר | סיפורים יהודיים | סיפורים בחרוזים ועוד. כל המופעים משולבים בקריאת שירים מספריו של יוסי אלפי. כל סיפור מחביא אנקדוטה, מוסר השכל, משל ואולי צוהר לדרך חשיבה/חיים חדשה. כל מאזין ומאזינה מוצאים עצמם לפחות בסיפור אחד... אלפי מצחיק, סוחף ומתרגש עם הקהל, בחוויה שלא תישכח.
מגלה את אמריקה מרצה: קובי מידן
המעצמה הגדולה של המאה העשרים, וידידתנו החשובה ביותר, עיצבה לא רק את העוצמה העולמית אלא גם את התרבות. קובי מידן מארח אמנים, אנשי רוח ומוזיקאים, כדי לרדת לעומקם של סמלים אמריקאים גדולים כמו מרטין לותר קינג, מדונה, ברוס ספרינגסטין, ובוב דילן. כל ההרצאות מלוות במוזיקה חיה.
עיר מספרת מרצה: יוסי אלפי
מופע סיפורים ייחודי לכבוד חגיגות יום היישוב/ העיר. הזדמנות לחגוג את יום היישוב/ העיר במסגרת שונה עם נופך ציוני וסיפורים הטומנים בחובם אנקדוטות, מוסר השכל, היסטוריה... המופע מהווה אפשרות לציין אבני דרך בתולדות היישוב/ העיר. מנחה ומספר - יוסי אלפי, פאנל של 5-10 מספרים מקומיים, זמר/ת בעלי שם וליווי מוסיקלי. המספרים יאותרו על ידכם ויהיו מייצגים ופנים מגוונות של היישוב, שתרומתם ופועלם מהווים אבן דרך בהתפתחות הישוב. התקשרו אלינו לקבלת פרטים נוספים!
בתוך המשפחה מרצה: שרון מולדאבי
התא המשפחתי הוא הגרעין בו התעצבנו וממנו יצאנו לעולם. מקור אושרנו הגדול ביותר, וגם מקור לא אכזב לסבל. האמנים הגדולים כתבו שירים על הוריהם ועל ילדיהם, על מערכות היחסים בבית ועל הפוליטיקה של התא המשפחתי. בסדרת הרצאות מרגשת במיוחד, מלאת שירים שהפכו לקלאסיקות וגם תובנות פסיכולוגיות, מולדאבי מכניס אותנו לחדרי הלב ולחדרים בבתים, בין היתר אצל משפחות איינשטיין, לנון, וונדר, פוליקר, מנור ואמינם. ניתן לשלב מוזיקה חיה.
שנות השישים מרצה: שרון מולדאבי
המון קסם ונוסטלגיה אבל גם מבט ביקורתי עכשווי אל העשור הכי משפיע בתולדות התרבות הפופולארית. אמנות, חברה, אופנה, מגדר, פוליטיקה וכלכלה, דרך היצירה של להקות הרוק הגדולות של שנות השישים. בשלושה מפגשים: יואב קוטנר על הביטלס, שרון מולדאבי על הדורז, ובועז כהן על פינק פלויד. ניתן להוסיף גם הרצאות על פול סיימון, הרולינג סטונס ולאונרד כהן.